Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do Centrum Prawa Amerykańskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na rok akademicki 2019/20.

Rekrutacja trwa do dnia 15 lipca 2019 r.

Zachęcamy Państwa do złożenia dokumentów do dnia 15 kwietnia 2019 r. w ramach tzw. early bird special. Złożenie dokumentów w tym terminie uprawnia do zniżki w opłacie w wysokości 250 złotych.

W tym roku przewidziana jest także specjalna zniżka dla radców prawnych, adwokatów i sędziów w wysokości 15% (od opłaty podstawowej dla absolwenta) oraz aplikantów do tych zawodów w wysokości 30% (od opłaty podstawowej dla absolwenta).

Opłaty za udział w Centrum Prawa Amerykańskiego:

Studenci i doktoranci

Opłata dla studentów i doktorantów wynosi 3.000 zł.

Opłata early bird special dla studentów i doktorantów wynosi 2.750 zł i obowiązuje w przypadku złożenia kompletu dokumentów do dnia 15 kwietnia 2019 r.

Absolwenci wydziałów prawa i innych wydziałów

Opłata dla absolwentów wydziałów prawa i innych wydziałów wynosi 6.000 zł.

Opłata early bird special dla absolwentów wynosi 5.750 zł i obowiązuje w przypadku złożenia kompletu dokumentów do dnia 15 kwietnia 2019 r.

Aplikanci

Opłata dla aplikantów radcowskich, adwokackich, notarialnych i sędziowskich uwzględniająca 30% zniżkę od opłaty podstawowej (czyli 6.000 zł) wynosi 4.200 zł.

Opłata early bird special dla aplikantów radcowskich, adwokackich, sędziowskich wynosi 3.950 zł i obowiązuje w przypadku złożenia kompletu dokumentów do dnia 15 kwietnia 2019 r.

Radcowie prawni, adwokaci, sędziowie, notariusze

Opłata dla radców prawnych, adwokatów, notariuszy i sędziów z uwzględnieniem 15% zniżki od opłaty podstawowej dla absolwentów (czyli 6.000 zł) wynosi 5.100 zł.

Opłata early bird special dla radców prawnych, adwokatów i sędziów wynosi 4.850 zł i obowiązuje w przypadku złożenia kompletu dokumentów aplikacyjnych do dnia 15 kwietnia 2019 r.

Opłata za udział w CPA powinna być wniesiona w całości do dnia 15 września. Istnieje możliwość złożenia wniosku wraz z uzasadnieniem o rozłożenie płatności na dwie raty.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Centrum Prawa Amerykańskiego: www.cpa.uw.edu.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie, a także do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznego 22 552 59 20 lub bezpośredniego w biurze CPA przy ul. Lipowej 4 - pokój 2.5.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce ADMISSION