OFERTA: http://bit.ly/2oiyK2U

Płatne praktyki w kancelarii prawnej PwC (Warszawa)

Tax

Poland

Job Description

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance,
a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo- księgowych. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą i budujemy Employee Branding naszych pracowników. U nas można uczyć się biznesu od najlepszych.

Zapraszamy na

Płatne praktyki w kancelarii prawnej PwC

Czekamy na

• absolwentów / studentów 5-go roku studiów dziennych o kierunku prawo
  • osoby, które:
- mają dobrą orientację w podstawowych dziedzinach prawa (wiedza
z zakresu prawa korporacyjnego będzie dodatkowym atutem)

- zdobyły już pierwsze doświadczenie zawodowe na praktykach lub
w pracy w renomowanych kancelariach prawnych

- znają biegle język angielski (mile widziana znajomość innych języków obcych)
- rozpoczęły aplikację radcowską lub adwokacką (mile widziana)
- potrafią budować relacje i chętnie pracują w zespole
- znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania

Dlaczego warto

• będziesz pracował w Kancelarii  PwC Legal, która  oferuje swoim klientom wszechstronne wsparcie w obszarach prawa istotnych dla biznesu
  • masz szansę zdobyć doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej
    w projektach dla klientów z różnych sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw
  • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem
    w przyszłości

Co oferujemy?

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu
  • wsparcie Buddy'iego w pierwszych dniach praktyk
  • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezę karnawałową
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • dostęp do pokoju VIP z piłkarzykami oraz Xboxem i kinectem, Innovation Lab z drukarkami 3D i okularami VR
  • świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny

Pamiętaj!
Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego CV, otrzymasz od nas mailowe zaproszenie do realizacji testu analitycznego on-line.

Poznaj nasze CV i przekonaj się, że warto http://karierapwc.pl/doc/CVPwC.pdf

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." tabindex="5000">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Position ID

15836BR

Position Type

Full Time

About Us

PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników. PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi.