gpc

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji GPC Warsaw pt: „Kształtowanie przyszłości stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów oraz poprawienia dostępu do wymiaru sprawiedliwości”. Konferencja odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim w dniu 31 marca 2017 r. (piątek) w auli dawnej Biblioteki UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. W czasie konferencji przewidziane jest tłumaczenie symultaniczne.

GPC Warsaw jest jedną z cyklu Global Pound Conference Series (GPC), które odbywają się w latach 2016 i 2017 w ponad 30 krajach na całym świecie w podobnej formule. Celem konferencji jest znalezienie odpowiednich narzędzi i metod ułatwiających rozwiązywanie sporów cywilnych, a w szczególności gospodarczych, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Na konferencję GPC Warsaw zapraszamy osoby zainteresowane rozwiązywaniem sporów cywilnych i gospodarczych, a w szczególności przedsiębiorców, adwokatów, radców prawnych, sędziów, arbitrów, mediatorów, przedstawicieli środowisk akademickich i administracji publicznej.

Udział w Konferencji GPC na Uniwersytecie Warszawskim jest okazją dla wszystkich osób i podmiotów zainteresowanych i zaangażowanych w stosowanie i rozwój metod ADR takich jak mediacja i arbitraż do zabrania głosu w dyskusji nad tym, w jaki sposób metody te mogą być promowane i w jakim kierunku powinny iść zmiany.

Rejestracja rozpocznie się wkrótce.

Konferencja jest płatna.

Koszt udziału w Konferencji wynosi:
Dla osób, które zarejestrują się do 28 lutego 2017 r. - 75 PLN
Dla osób, które zarejestrują się w okresie od 1 do 14 marca 2017 r. - 125 PLN
Dla osób, które zarejestrują się w okresie od 15 do 20 marca 2017 r. - 175 PLN

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: (+48) 22 552 59 20

Więcej informacji na temat konferencji GPC znajdziecie Państwo na stronach: www.globalpoundconference.org oraz warsaw2017.globalpoundconference.org