Informujemy, że zakończyła się II tura rekrutacji do Centrum Prawa Amerykańskiego na rok 2019/20.

W nowym roku akademickim studenci wezmą udział w dziewięciu dwutygodniowych modułach prowadzonych metodą interaktywną przez profesów ze Stanów Zjednoczonych z dwóch renomowanych uczelni partnerskich: Emory University School of Law i Georgia State University College of Law (Patrz: Class Schedule 2019/20).

W roku akademickim uczestnicy wezmą udział w modułach: Intro To U.S. Law, Constitutional Law, Contracts, Commercial Transactions, Buisness Organisations, ADR, Criminal Law and Procedure oraz Legal Writing. Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 14 października 2019 r. Osoby zainteresowane przystąpieniem do programu CPA w roku akademickim 2019/20 będą mogły wziąć jeszcze udział w ostatniej turze rekrutacji, która odbędzie się w dniach 23 września – 6 października 2019.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 22 55 23 920